Choď na obsah Choď na menu
 


Partička

 Pridané produkty na tejto web stránke si ôžte pozrieť aj tuto:  http://particka.markiza.sk/

Hry z relácie: http://particka.markiza.sk/#/hry_z_relacie     Zahraj sa to aj ty!

Hraj sa sám: http://particka.markiza.sk/#/hraj_sa

Popis o hercoch ktorý sú v partičke

Marián Miezga: Slovenský herec Marián Miezga sa narodil v Bratislave a vyrastal v Rači.Už ako dieťa sa zúčastňoval na rôznych recitačných pretekov. Vyštudoval VŠMU.Jeho filmová kariéra sa začala filmom Rozhovor s nepriateľom. Venuje sa aj divadlu, vidieť ho môžte v Astorke. Hrá v kultovom predstavení. Na koho to slovo padne, ktorým navštívil aj v Los Angels. Momentálne účinkovania v seriáli sa venuje aj Partičke. 

http://particka.markiza.sk/#/herci/predstavenie/Marian_Miezga

Lukáš Latinák: Lukáš Latinák prežil detstvo v Hriňove. Vyučil sa za sklára, potom vyštudoval herectvo na VŠMU.Je členom hereckého súboru divadla Astorka Korzo 90.Hosťuje aj v SND. Zahral si niekoľko hlavných a vedľajšhích epizódnych postáv v českých a slovenských filmoch. Do povedomia širšej slovenskej verejnosti sa Lukáš Latinák sa spolu s hercom Ľubošom Kostelným dostal vďaka pôsobeniu v reklamných spotoch na istý bankový subjekt a stvárnením rôznych seriálových postáv. Svoje skvelé inprovizačné schopnosti uplatnil predovšetkým v záavnej show Partička.

http://particka.markiza.sk/#/herci/predstavenie/Lukas_Latinak

Róbert Jakab: Počas štúdia na strednej škole elektrotechnickej hrával v hudobnom amatérskom divadle v Nitre. Vyštudoval VŠMU v Bratislave odbor činoherné herectvo pod vedením Martina Hubu a Emílie Vašáryovej. Je členom divadla Astorka Korzo 90. Účinkuje aj v divadle Teatro Tatro a hosťuje vo viacerých slovenských divadlách. Hrál v televíznych rozprávkach Kvet šťastia, V zajatí lásky a v seriáloch Horská služba, Mesto tieňov, Panelák. Svoje humorné a inprozivačné schopnosti sa mu však sa najviac darí prejaviť práve v humornej show Partička.

http://particka.markiza.sk/#/herci/predstavenie/Robert_Jakab

Roman Pomajbo: Narodil sa v Ilave, vyrastal v Braislave. Herectvo vyštudoval na štátnom konzervatóriu v Brne a na VŠMU v Bratislave. Po absoulovaní štúdia pôsobil vo vojenskom umeleckom súbore, v divadle Andeja Bagara v Nitre a v Trnavskom divadle. Ako moderátora sme Romana zažili v reláciach Crn-Crn, Kolesa šťastia, Dobré ráno Slovensko alebo Niečo za niečo. Ako herca ho poznáme najmä z divadla GUnaGU, Štúdia S, Divadla WEST a tiež českého divadla na prádne, ale zahral si aj na filmoch Hazard či Kvaska, tvrdených na čekom a slovenskom trhu. V súčastnosti si jeho komické a improvizačné schopnosti môžete vychutnať v Partičke.

http://particka.markiza.sk/#/herci/predstavenie/Roman_Pomajbo

Petra Polnišová: Slovenská herečka Petra Polnišová sa narodila v Bratislave. Vyštudovala bábkoherectvo na VŠMU, neskôr pôsobila v Anglicku a dva roky účinkovala aj v milánskom divadle. Po návrate na Slovensko sa stala jednou z hlavných hviezd divadla  GUnaGU. Do povedomia divákom sa dostala hlavne vďaka historickej relácii S.O.S., kde parodovala známu cvičiteľku Editu Sipeky a kontroverznú Noru Mojsejovú. Zahrala si aj vo filme Muzika, momentálne účinkuje v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade a improvizačnej show Partička. Získala aj mnoho ocenení, ako napríklad Talent roka 2006, OTO v kategórii humorista a v kategórii absolútny OTO.

http://particka.markiza.sk/#/herci/predstavenie/Petra_Polnisova

Juraj Kemka: Juraj Kemka pochádza z okolia Nitry. Vyštudoval VŠMU a po jej skončení videli jeho kroky do divadla Astorka Korzo 90. Spolu s Mariánom Miezgom si zahrali spolu vo filme Rozhovor z nepriateľom, ktorý bol nakrútený v roku 2007. Spolu z kolegami z divadla navštívili Ameriku s legendárnym predstavením Na koho to slovo padne. Juraj sa okrem účinkovania v Partičke venuje aj dabingu. Najviac času však trávi na doskách, ktoré znamenajú svet.

http://particka.markiza.sk/#/herci/predstavenie/Juraj_Kemka

Marián Čurko: Narodil sa v Košiciach na VŠMU v Bratislave vyštudoval odbor filmová réžia. Profesionálne sa venuje koponovaniu hudby do TV a rozhlasových reklám. Vyrába zvučky do televíznych relácií , venuje sa hudobnébu designu na staničnú grafiku všetkých slovenských relácií, ozvučovaniu webových stránok, a počítačových hier hudoné sa spolupodieľa na divadelných hrách. V Partičke dokáže veľmi promptne reagovať na improvizáčne dianie na javisku. Najnovišie sa predstavyl ako extravantný člen skupiny Get Explode.

http://particka.markiza.sk/#/herci/predstavenie/Marian_Curko

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.